Hallitus ja toimikunnat

Kerhon hallitus ja toimikunnat v. 2018

Hallitus ja toimikunnat

Kerhon hallitus ja toimikunnat v. 2017

Puheenjohtaja

Tommi Larikka

0400 685 638
pj@tsmk.fi

Hallituksen jäsen, varapuheenjohtaja

Kaija Aaltonen

040 585 5696
ruohometsankennel@gmail.com

Sihteeri, hallituksen jäsen, lehtitoimikunta

Noora Silvennoinen
Ymmyrsuonkatu 14 D 14
20400 TURKU
044 083 1802
n.silvennoinen@gmail.com

Rahastonhoitaja, hallituksen jäsen

Raija Aaltonen

040 705 2307
kuusipeurankennel@gmail.com

Hallituksen jäsen, Match Show-toimikunta

Tiina Antonios

040 543 8025
tiina_antonios@hotmail.com

Hallituksen jäsen, agilitytoimikunta

Noora Hyvätti

040 584 1460
nhyvatti@hotmail.com

Hallituksen jäsen

Veikko Koiranen

050 306 3648
veikko.koiranen@dnainternet.net

Hallituksen varajäsen

Virpi Solla

050 966 5622
virpi.solla@kolumbus.fi

Hallituksen varajäsen

Antti Lunden

040 747 4435
antti.lunden@hotmail.com

LUT-toimikunta

Veli-Matti Rautiola

044 085 0896
mattiv.rautiola@pp.inet.fi

MEJÄ-toimikunta

Minna Rissanen

0400 951 045
minnar2@gmail.com

MÄAJ-toimikunta

Terhi Kellin

040 502 2885
terhi.kellin@kolumbus.fi

PIKA-toimikunta

Kaija Aaltonen

040 585 5696
ruohometsankennel@gmail.com

VERI-toimikunta

Janne Rönnblad

040 418 2869
jronnblad@gmail.com

Aineiston toimittaminen MäykkyNewsiin:

Noora Silvennoinen
n.silvennoinen@gmail.com

Jäsentietojen muutokset:
Kirsi Koskenkorva
jasensihteeri@mayrakoiraliitto.fi

Internetsivut & kerhon FB-sivu:

Tommi Larikka

0400 685 638
pj@tsmk.fi

Näyttelytoimikunta

Säde Korpinen

050 543 4461
sade.korpinen@gmail.com